Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RAZRABOTEN BIZNIS CEMENTARA

0 МКД

Се продава од: Marjan 07 јул. 16:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава разработен бизнис со траен договор со цементраница "УСЈЕ" Титан Скопје. Со продажбата на бизнисот одат два камиона миксери едниот е "Mercedes actros 9m3", а другиот е "Mercedes 25 27" 8m3 . Камионите според трајниот договор се паркирани во бетоњера А.Д. Усје и се ангажираат од страна на Цемантрница Усје со првенствено право на товарање за потребите на Цементарница. Покрај тие предности имаа и многу други предности. Може и компензација пола пола.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации