Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Опремен хотел со спа центар

500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 14 ноем. 14:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

10 Огласи во продавницата

Zemjiste na super lokacija vo Stip 10 ЕУР
Наместен стан 116м2 спроти градскиот пазар 65 000 ЕУР
Се Продаваат 2 Куќи во центар на Штип 48 000 ЕУР
Се изнајмува Луксузен спрат од Куќа / Se iznajmuva 210 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Виница
Се продава опремен хотел во категорија од 3* комплетно опремен со спа центар веднаш спремен за работа.
Хотелот се наоѓа на 1 хектар земјиште,
Хотелот располага со 18 соби наместени од по 24м2 и 1 апартман 70м2
Три ресторани: капацитет 500 гости, капацитет 130 гости, капацитет 30 гости (сите наместени и опремени)
Лоби Бар
Спа центар во кој има:
Базен 25м, Базен 13м, Џакузи, Сауна, Парна бања, хамам, просторија за масажа и 2 простории за фитнес.

Хотелот има сопствена водоводна мрежа, сопствен далновод.
Leaflet

We4home.mk

10 Огласи во продавницата
Zemjiste na super lokacija vo Stip 10 ЕУР
Се изнајмува Луксузен спрат од Куќа / Se iznajmuva 210 ЕУР
Gradezno zemjiste 2371m2 so odlicna lokacija 31 ЕУР
Наместен стан 116м2 спроти градскиот пазар 65 000 ЕУР
Кон почеток