Македонски | Shqip | English |

Se bara rabotnik za kancelariska rabota

Се бара работа од: Dom Servis 07 јун. 12:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Аеродром, Скопjе
Сектор : Администрација/Економија/Право
Се бара вработен за канцелариска работа за повеќе информации околу работата јавете се ја бројот.
Нема посетени огласи
Кон почеток