Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Referent za transport

0 МКД

Се бара работа од: Elizabeta 29 јан. 12:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Transportna firma od Skope ima potreba od sluzbenik /sluzbenicka za rabotno mesto referent za transport.


Uslov:angliski jazik i kompjutersko rabotenje.

Elizabeta
070 834 699
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации