Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rabotnik vo administracija

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ЕУРО ЧИСТ ГРУП 27 фев. 14:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата

MASHINSKO CISTENJE NA SITE VIDOVI PODOVI 35 МКД
SERVIS ZA CISTENJE IMA POTREBA OD CISTACKI 0 МКД
Se bara rabotnik za vo peralna 0 МКД
PROFESIONALEN SERVIS ZA CISTENJE I TEKOVNO ODRZUVA 0 МКД
Компанија за вршење хигиенски услуги ЕУРО ЧИСТ ГРУП - СКОПЈЕ, бара лице за работа во администрација
Потребни квалификации:
-Високо образовани
-Англиски јазик
-Основно познавање на компјутерско работење
-Искуство во областа на маркетинг
-Организација на дневен распоред за работа, вршење на контрола на теренска работа, контакт со клиенти, давање на понуди и сл.
-Претходно искуство во оваа или слична област за одржување на хигиена би се сметала за предност.
Сите заинтересирани може да испратат CV со слика на [email protected]Кандидатите кои ќе бидат избрани во потесен круг, ќе бидат контактирани.

ЕУРО ЧИСТ ГРУП
Чистење и одржување домови, канцеларии, угостителски, индустриски, спортски и други видови објекти Чистење и полирање секаков вид на тврди и меки подови Длабинско хемиско чистење Вашиот тапациран мебел и душеци, детска опрема, автомобили , автобуси, Чистење и одржување достапни и недостапни стакла и излози Чистење и одржување влезови на згради и други заеднички простории Генерално чистење на објекти по завршување со градежни активности Чистење базени, дворови, фасади • Можност за склучување на договор за тековно и годишно одржување • Времето и начинот на извршување на услугите се адаптираат спрема Вашето барање. • За темелно и ефикасно извршување на нашите услуги користиме еколошки средства и машини од најнова генерација
Посетете ја нашата продавница
ул. Пандо Кљашев бр. 47 Прикажи на мапата
078286529, 071986529
https://www.facebook.com/eurocistgrup
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
078286529, 071986529
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата
МАSINSKO PERENJE TEPISI 60 МКД
POPUST ZA KOMPLETNO CISTENJE NA DOMOT 2 500 МКД
NAJPOVOLNO GENERALNO CISTENJE STANOVI 1 650 МКД
PROF CISTENJE DELOVNI UGOSTITELSKI I DR OBJEKTI 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации