Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Firma BT kompani ima potreba od referent

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ВТ Компани 11 апр. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Фирмата ВТ КОМПАНИ -Скопје за увоз и дистрибуција на медицински помагала има потреба од лице во секторот за работа со клиенти

Потребни квалификации:

-Висока стручна подготовка
-возраст : 25-35 години
-со работно искуство во маркетинг сектор
-одлично познавање на компјутерски вештини( Word,Excel,Power Point,Internet )
-одлично познавање на Англиски јазик (пишан и говорен)
-поседување на возачка дозвола –Б категорија

Потребни вештини:

-јасно изразени комуникациски способност
-упорност
-темелност
-стабилност
-работа под притисок

Заинтересираните кандидати да испратат CV и препораки од претходните работодавачи на [email protected]
ВТ Компани
Leaflet
Кон почеток