Македонски | Shqip | English |

Se nudi rabota za vo zalozna kuka

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: МакКом 07 јун. 11:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Сектор : Администрација/Економија/Право
Се бара особа за работа во Влае, се работи прва смена, плата 15 000 почетна и бонуси.
Нема посетени огласи
Кон почеток