Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trgovska firma

Се нуди работа од: Трговска фирма 22 ноем. 14:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Трговска фирма има потреба од администратор за неопределено време.
Реботно време 8 часа
Работни денови: Понеделник - сабота
Почетна плата: 17000 ден.
Трговска фирма
078/412-040 076/440-091
Leaflet
Кон почеток