Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Blu Marke ima potreba od prodavac vo Demir Kapija

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Bluemarket 08 јан. 16:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Blu Market има потреба од продавач во Демир Капија. Осигурување веднаш , плата солидна . Инфо на тел 075/216-343 , 075/265-242 . Пријавување на e-mail : seleko[email protected] .
Bluemarket
Специјализирани маркети за продажба на секаков вид санитарија, електрика, железарија , бои и лакови, водовод и канализација , мебел за купатила и многу други .
Visit our store page
ul. 514 br.2a Show on the map
075/265-242
http://bluemarket.com.mk/Sodrzina.aspx?j=1
Bluemarket
075/265-242
Leaflet
Bluemarket

Bluemarket

10 Огласи во продавницата
Blue Market ima potreba od prodavac vo Gevgelija -
Kolicka Inox za vo restoran 250 ЕУР
Se izdava dukan od 210m2 vo Kavadarci -
Se baraat prodavaci vo Gevgelija -
Кон почеток