Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara lice za rabota za unapreduvane na prodazba

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Yyy 01 авг. 19:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Фирма од Охрид има потреба од лице за работа на терен за унапредување на продажбата. Потребни способности - комуникативни вештини , возачка дозвола Б категорија. Информации на тел 070216421
Leaflet
Кон почеток