Македонски | Shqip | English |

Se bara komercijalist

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Елка Интернационал 27 јан. 15:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Бутел, Скопjе
Сектор : Агенти за продажба
-Фирмата Елка Интернационал-Дистрибутер на Брендовите Daily,Replay,Belino,Nu Crema,Minerva,
бара:
Комерцијалист за продажба на реон.Западна Македонија.
-Потребни услови за конкурирање на огласот:
Комуникативна личност,спремна за нови предизвици. Поседување на минимум Б категорија, Работно искуство од минимум 2 години на бараната позиција, Нашата компанија ви дава професионална можност,да ги постигнете посакуваните резултати во областа на оваа работа,и како секогаш ви нуди најдобра можност за заработка според добиените услови од наша страна.
Апликациите во вид на CV можете да ги испратите на [email protected] Сликата е задолжителна.
-Лицата кои не ги исполнуваат бараните критериуми Ве молиме да не Аплицираат!

.Kerkohet Komercialist per rajonin perendimor .
.Kandidatet duhet te ken pervoj pune minimum dy vjet si dhe te jen komunikative dhe te perkushtuar ne pune.
Kushtet e punes jan nder me te mirat qe ofrohen sot ne treg .
kandidatet e interesuar te kontaktojne prane Firmes ELKA
Нема посетени огласи
Кон почеток