Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vrabotuvame agenti za prodazba

0 МКД

Се нуди работа од: Младинска книга 08 мар. 12:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
РЕНОМИРАНА СТРАНСКА ИЗДАВАЧКА КУЌА ВРАБОТУВА КОМЕРЦИЈАЛИСТИ ЗА ПРОДАЖБА НА СВОИТЕ ПРОИЗВОДИ ЗА РЕОН МАКЕДОНИЈА. Квалификации: најмалку ССС; Искуство во продажба ке се смета како предност; Доколку сте заинтересирани пратете биографија на следниот мејл: info@mkskopje.com
Младинска книга
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации