Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ВРАБОТУВАЊЕ

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 15 септ. 13:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности поради креирање на тим за исполнување на поставени цели има потреба од мотивирана личност за исполнување на работна позиција - " Агент за недвижности"

Кратко резиме:
Бараме личност со високи морални и професионални вредности која ќе има можност да работи во професионално опкружување каде што со своето присуство и активност позитивно ќе влијае во тимот и остварување на поставените цели на ЛЕВЕЛ 7.

Краток опис на работна позиција:
- Интерни одговорности и задачи
- Одговорности кон клиенти
- Комуникација, презентации и преговарање со клиенти

Потребни квалификации:
- Со или без работно искуство во областа (без искуство ќе се смета за предност)
- Добри комуникациски и преговарачки вештини,
- Самоиницијативност
- Деловност и аналитички способности
- Способност за индивидуална и тимска работа
- Општо познавање на: Microsoft Office, Internet
- Основно познавање на англиски јазик
- Возачка дозвола Б – категорија (активен возач)

Доколку сметате дека ги исполнувате горенаведните услови и имате желба заедно да ја креираме нашата приказна, Ве молиме аплицирајте на следната маил адреса:
[email protected]
.........или на долунаведениот линк.........


Напомена:
- Tелефонски јавувања не се земаат во предвид.
- На интервју ќе бидат повикани исклучиво селектирани кандидати врз основа на испратените апликации.
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Кон почеток