Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Operatori za Slovenecki jazik

Се нуди работа од: Milena 21 септ. 13:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Станете дел од нашиот млад и амбициозен тим!
Теледискоунт вработува Оператори со познавање на Словенечки Јазик!

Нашата компанија нуди маркетинг услуги и онлајн продажба на производи на природна база.

Задачи на операторите:
- Телефонски јавувања
- Продажба на производи на веќе оставени барања на сајтот од страна на клиентот
- Нудење на пакети
- Земање лични податоци за испорака на производот
Потребни квалификации:
- Одлични комуникациски вештини
- Одлично познавање на словенечки јазик
- Тимска работа
- Мотивација за работа и продажба
- Претходно искуство во контакт центар е предност
Нудиме:
- Позитивна работна атмосфера
- Платена обука
- Фиксна плата + бонуси од продажба

Е-маил: Испратете го Вашето CV на: [email protected]
Milena
Leaflet
Кон почеток