Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RABOTNO MESTO AGENT ZA NEDVIZNOSTI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: КАЗА МИА - М 31 авг. 09:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

SE IZNAJMUVA RENOVIRANA GARSONJERA CENTAR SOBRANIE 170 EUR
EKSKLUZIVEN DUPLEKS STAN VO DEBAR MAALO 65m2 450 EUR
SE IZNAJMUVA STAN BLIZU CITY MALL 210 EUR
SE IZNAJMUVA STAN VO KARPOS 1 KOMPLET OPREMEN 200 EUR
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI KAZA MIA IMA POTREBA OD LICE ZA RABOTA, NA RABOTNA POZICIJA AGENT ZA NEDVIZNOSTI.
VASETO CV VE MOLAM DOSTAVETE GO NA SLEDNATA MAIL ADRESA casamia303@yahoo.com
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
CETIRISOBEN STAN HROM SO DVOR 97М2 65 000 EUR
NOV NEVSELUVAN STAN VO KARPOS 1 47 250 EUR
NOV DVOSOBEN STAN KATOLICKA 44M2 50 600 EUR
NOV VSELIV DVOSOBEN STAN VLAE 47M2 45 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации