Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Potreben e personal za rabota vo prodazen sektor

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ЛЕОН-ЕЛЕ МАРКЕТ 01 апр. 14:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Потребен е персонал за во продажниот сектор. Вашите CV-a испраќајте ги на [email protected] или побарајте не на 075/451-696
ЛЕОН-ЕЛЕ МАРКЕТ
075/451-696
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации