Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sovetnici za prodazba

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: МЛАДИНСКА КНИГА СКОПЈЕ 03 мар. 13:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Реномирана странска издавачка куќа вработува Советници за продажба.

Основна обврска:
Мобилизација на нови агенти за продажба.
Квалификации:
најмалку ССС;
искуство во продажба ке се смета како предност;
мотивација за работа и учење;
добри организациски способности;
комуникативни способности;
подготвеност за тимска работа;
Нудиме:
фиксен хонорар и плус атрактивна заработувачка во зависност од продажбата;
соработка и можност за професионален развој и работење во динамично опкружување;
Доколку сте заинтересирани пратете биографија на следниот мејл: [email protected]
МЛАДИНСКА КНИГА СКОПЈЕ
Leaflet
Кон почеток