Македонски | Shqip | English |

VOZACI

Оглас од претпријатие. Се бара работа од: SKENDEROVSKI 28 септ. 14:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Сектор : Автомобилска индустрија
Имаме потреба од вработување на неопределено време на двајца возачи со Ц+Е категорија за работа со камион, авто-воз.Релации: Скопје-Европа-Скопје со просечна плата од 92.000 денари, и релација Скопје-Македонија-Скопје, со помал камион и приколка на релација Скопје-Македонија-Скопје, во работно време со плата повеќе од 20.000денари
Нема посетени огласи
Кон почеток