Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Administrativen sluzbenik

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Лукена Автоделови ДОО 10 фев. 15:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Отворена работна позиција Административен службеник (Ж)
Лукена Автоделови ДОО
Друштвото Лукена-Автоделови ДОО Скопје е ново на македонскиот пазар,но групацијата Lukena-Auto постои и работи повеќе од десет години на пазарите во бивша Југославија. Во Лукена-Автоделови се трудиме на потрошувачите да им понудиме максимален избор на производи по најповолни цени, максимално добра услуга, максимално задоволство при купувањето и да ја имаме нивната максимална доверба.
Visit our store page
15 Korpus, br.2, Magacin 3 Show on the map
078217927 075387343
http://www.lukena.com.mk/
Лукена Автоделови ДОО
075387343
Лукена Автоделови ДОО
Masina za promena na maslo vo avtomatski menuvac 700 ЕУР
Masina za ispravanje felni so struk 2 850 ЕУР
Tehnopasta -
Komercijalist reon Bitola -
Кон почеток