Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Slobodno rabotno mesto serviser elektromehaniсar

0 МКД

Оглас од претпријатие Се бара работа од: ЛАДРУС 21 јан. 09:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛАДРУС

ЛАДРУС

7 Огласи во продавницата

Lada Niva 4x4 so 5 vrati 0 МКД
LADA NIVA 4X4 URBAN NOVI VOZILA 0 МКД
Peugeot Bipper 1.4hdi 2009 patnicko 0 ЕУР
VW GOLF 5 1.9 TDI.77 kw-105 ks. NOV UVOZ 0 ЕУР
- OFICIJALEN IMPORTER, DISTRIBUTER I SERVISER NA PAO AVTOVAZ
Kandidatite treba da gi ispolnuvaat slednite uslovi:

1. Serviser Elektromehanicar
- sredno obrazovanie
- zadolzitelno poznavanje na Angliski jazik
- rabota na kompjuteri
- vozacka dozvola

*Potrebnite dokumenti da se dostavat na slednata elektronska adresa: contact@ladrus.com.mk
ЛАДРУС
ЛАДРУС ДООЕЛ Официјален импортер и дистрибутер на ПАО АВТОВАЗ за возила ЛАДА
Посетете ја нашата продавница
Ул.Скупу 67, на бензинска пумпа Топ Трејд Прикажи на мапата
070217130 071218144
ЛАДРУС

ЛАДРУС

7 Огласи во продавницата
Lada Niva 4x4 so 5 vrati 0 МКД
GUMI 185/75R16 PIRELLI M+S ZA LADA NIVA 0 МКД
LADA NIVA 4X4 URBAN NOVI VOZILA 0 МКД
LADA NIVA 4X4 NOVI VOZILA -20 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации