Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE BARAAT VOZACI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: SKENDEROVSKI 22 септ. 14:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

15 Огласи во продавницата

HONDA SILVERWING 600  CC 3 600 EUR
PEUGEOT 1007 1.4HDI 2 800 EUR
ORGUNALNI QUICKSILVER I MERCURY MASLA I FILTRI 0 MKD
MERCEDES-BENZ ML 320 CDi 10 990 EUR
Имаме потреба од вработување на неопределено време на двајца возачи со Ц+Е категорија за работа со камион, авто-воз.Релации: Скопје-Европа-Скопје со просечна плата од 92.000 денари, и релација Скопје-Македонија-Скопје, со помал камион и приколка на релација Скопје-Македонија-Скопје, во работно време со плата повеќе од 20.000денари
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

15 Огласи во продавницата
PEUGEOT 1007 1.4HDI 2 800 EUR
SEA RAY 195 SPORT KAKO NOV 19 500 EUR
Peugeot 206 1.4 Benzin 2006 2 450 EUR
MERCEDES-BENZ ML 320 CDi 10 990 EUR
Кон почеток