Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara MEHANICAR so i bez rabotno iskustvo

0 МКД

Се нуди работа од: Saso 15 апр. 10:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се бара МЕХАНИЧАР со и без работно искуство. Се бара за работа со тешки товарни возила(камиони) за подетални информации јавете се на :072 234 005 -Спасе.

Забелешка: Исклучиво јавувајте се на горенаведениот број.
Saso
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации