Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Centar za gumi TTG PitStop vrabotuva vulkanizer

25 000 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ТТГ Вчера 11:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Центар за гуми ТТГ ПитСтоп-Штип вработува ВУЛКАНИЗЕР на неопределено и полно работно време-со или без работно искуство.Инф.на 070/264-321 или во сервисот на ул.Вељко Влаховиќ бр.2/1 Штип.-Нудиме:одлична плата,К-15,бонуси,осигурување и усовршување.
ТТГ
Продавници и трговија, гумени производи, вулканизери
Посетете ја нашата продавница
Ул. Велко Влаховиќ б.б. Прикажи на мапата
070264321 +389 32 394 063
http://ttg.com.mk/
ТТГ
 
070264321
Leaflet
ТТГ

ТТГ

2 Огласи во продавницата
Ford Mondeo 2.0tdci titanium kupeno od MiDa 5 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации