Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE BARA ZENA ZA CUVANJE NEPOKRETNA ZENA 12H

0 МКД

Се бара работа од: Zorica Jovanovska 03 окт. 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se bara zena za cuvanje na 49god zena koja boleduva od multiplex skleroza se bara za 12h griza od 09-21h vo naselba radisani na vlezot.
cena 15000
Zorica Jovanovska
075281997
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации