Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Барам работа за чување на деца, постари лица или одржување

0 МКД

Се бара работа од: Ленче 04 јан. 02:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Искусна фамилијарна жена бара работа за чување на деца, постари но покретни лица или одржување на домаќинство
( перење,пеглање,прашина,готвење..)
Можете во секое време да ме исконтактирате.
Моб 077 996-466 Ленче
Ленче
077996466
Leaflet
Кон почеток