Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Devojka cuva deca

Се бара работа од: Benedikta tu 23 окт. 01:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Доколку имате потреба од неколку часа во денот (после 3 ипол, 4) некој да се погрижи за вашите најмали, Ве молам исконтактирајте ме. Имам 22 години, студирам и имам претходно искуство со чување деца.
Benedikta tu
Кон почеток