Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rabota vo igroteka

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Капитол Плеј 09 авг. 10:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Игротеката Кидс Парк има потреба од персонал за работа во игротека.
Предност имаат кандидатите со образование со педагошка позадина и искуство.
Плата - 15.000 денари
Апликации на e-mail: [email protected], со назнака за работа во игротека
Капитол Плеј
Забавен центар - куглана, игротека, пицерија и juice bar
Посетете ја нашата продавница
Булевар Јане Сандански 71A Прикажи на мапата
071305976
http://capitolmall.mk/zabava/

Игротека Кидс Парк

Капитол Плеј
Кон почеток