Македонски | Shqip | English |

Cuvanje i griza za deca

Се нуди работа од: Zorica 27 јан. 16:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Сектор : Чување и грижа за деца
Се бара жена за чување на три деца во домашни услови.Населба Жданец,од о9 до 16 часот.Плата 16.000ден.Телефон за контакт 072 253939 Оставете ми смс со ваши податоци
Нема посетени огласи
Кон почеток