Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamioni za rabota

0 МКД

Се бара работа од: Besar Ismaili 26 мај 00:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Сектор
Друго
Se prodava 2 kamioni
1 kamion so dikalka
1 drobalica
2 taktorori 1 mal 1 gilem
Po vise informacia
Kontakt...
075604555
070326196
075215593
Besar Ismaili
075604555
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации