Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Personal za prodazba

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Globay Macedonia 29 ноем. 11:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Продавница
Сектор
Друго
Поради отварање на нов бутик во Стара Турска Чаршија во Скопје, имаме потреба од персонал за продажба (машки/женски), пратете ваше CV со слика на [email protected] за повеќе инфо. 078 258 591
Globay Macedonia
Водечки Турски бренд за машка облека.
Посетете ја нашата продавница
Бул. Јане Сандаски бр.71а Прикажи на мапата
078258591
Globay Macedonia
078258591
Globay Macedonia

Globay Macedonia

3 Огласи во продавницата
Personal za prodazba  Shitës -
Кон почеток