Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE BARA MAZ ZA ODRZUVANJE NA DVOR

0 МКД

Се бара работа од: bobi 12 ноем. 08:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
SE BARA MAZ ZA ODRZUVANJE NA DVOR
SISANJE ZIVA OGEADA LISJA I SE STO E POTREBNO VO DVOR OD KUKA PLAKJANJE NA DNEVNICA
800 DENARI
OBJEKTOT SE NAOGA VOSTAR AERODROM
POSLE SUPER TINEX
INFORMACII NA TEL 070 225 446
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации