Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara sekretarka

Се бара работа од: monami 26 мај 18:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Nasata kompanija za proizvodstvo na voda ima potreba od devojka za rabota. Zainteresirani ispratete ni CV na nasiot e-mail [email protected]
monami
Leaflet
Кон почеток