Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara frizer ili frizerka

0 МКД

Се бара работа од: Biljana 30 јул. 10:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Frizerski salon vo centarotna Skopje ima potreba od frizer/frizerka so rabotno iskustvo. Plata 18000+prijavuvanje.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации