Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fitnes trener vo Atletiks Fitnes

0 МКД

Се бара работа од: Stef Angel 11 јун. 17:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Атлетикс Фитнес студио заради зголемен обем на работа има потреба од девојка/машко тренер со специјализација за сила и кондиција. Потребни квалификации:

1.Искрена и чесна личност
2. Комунициски вештини
3. Основни познавања на функционалните движења и вежби
4. Работно искуство како личен тренер
5. Желба за напредување во работата Сите кандидати може да испратат CV на емаил: [email protected] или на 077/661-645 после 14:00 часот
Stef Angel
077661645
Кон почеток