Македонски | Shqip | English |

Seriozna zena bara rabota ITNO

Се бара работа од: ole 27 јан. 15:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Друго
Seriozna 34 godishna zhena bara seriozni ponudi za rabota. Po mozhnost samo prva smena.
Нема посетени огласи
Кон почеток