Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baram biznis partner Ortak

0 МКД

Се нуди работа од: Martin 17 ноем. 13:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Сектор
Друго
Baram biznis partner firma za trgovija proizvodstvo i uslugi baram fizicko lice koe ima potreba od vrabotuvanje ili samo investicija mala so moznost za golem uspeh firmata postoi 1,5 god dogovor na notar za partnerstvo i uslovi pod koi bi sklucile dogovor prifakjam i vasi biznis idei ...Uspeh zagarantiran pol nebiten vozrast obrazovanie...075211559
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации