Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavac vo zelezarija vo Ohrid

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: xxx 19 септ. 21:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Сектор
Друго
Железара од Охрид има потреба од работник со или без работно искуство.
Leaflet
Кон почеток