Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat devojki za rabota vo kazino

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: sasha petrol 27 ноем. 16:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Se baraat devojki za rabota vo KAZINO-Hotel,opshtina Dolneni s.Debreshte-kontakt;071 782 434
sasha petrol
071782434
Leaflet
Кон почеток