Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara zena za cuvanje zena so posebni potrebi

Се нуди работа од: Zorica 22 ноем. 18:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se bara zena za cuvanje zena vo invalidska kolicka. Rabota vo dve smeni.
Od ponedelnik -sabota.
Aerodrom
070 774 447
Leaflet
Кон почеток