Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se nudi rabota za prodavacki i prodavaci

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: furna silbo 14 авг. 17:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
pekara silbo ima potreba od prodavacki i prodavaci za vo aerodrom tc Biser.
furna silbo
071333529
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации