Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tancov Klub Sonrisa vrabotuva instruktori

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Tancov klub Sonrisa 26 фев. 21:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Танцов Клуб Сонриса вработува инструктори за следните позиции:
- Инструктор/ка по ориентален стомачен танц
- Инструктор/ка по јога
- Инструктор/ка по фитнес

Квалификации:
- Танцувачко/вежбачко искуство минимум 2 години (работно искуство ќе се смета за предност);.
- Познавање од областа. Одговорност кон работата , позитивен став и одлични комуникациски вештини. Кандидатите да ја испратат својата кратка биографија по порака / сандаче на Танцов Клуб Сонриса (фб) или на меил: [email protected], или контактирајте не на 071 323 460.
Tancov klub Sonrisa
071323460
Leaflet
Кон почеток