Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat dve devojki za rabota na kasa

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Медисон 18 апр. 07:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Сектор
Друго
Потребни се две девојки за работа на каса во магацин Медисон во Бутел 2
Работното време е од 07-15 часот.
Медисон
02/2624661
Leaflet
Кон почеток