Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nudam rabota

0 МКД

Се нуди работа од: Rabota 08 мај 17:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Сектор
Друго
se bara prodavacka za prodavanje u pilara Bit Pazar.Pilarata se zanimava kako kolonial.
Pilarata e vo srednata vrata sproti bolnicata Bit Pazar.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации