Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BT Kompani bara instrumen. opticar za na masina

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ВТ Компани 05 септ. 17:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
ВТ КОМПАНИ има потреба од искусен ИНСТРУМЕНТАЛЕН ОПТИЧАР за работа на машина

Потребни квалификации:

-средно или високо образование
- возраст над 27 години
-искуство во ракување со машина за режење на оптички стакла
-мин.1 година работно искуство во оптика
-познавање на компјутерски вештини( Word,Excel,Power Point,Internet )
-познавање на Англиски јазик

Потребни вештини:

-работа под притисок
-високо одговорна личност
-упорност
-темелност
-стабилност

Предност при изборот ќе имаат кандидатите со завршено соодветно стручно образование.
Заинтересираните кандидати да испратат CV на info@vtcompany.com.mk
ВТ Компани
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации