Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rabotnik za vo digitalna pecatnica

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: slobodan trpkovski 10 јун. 11:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Се бара работник за дигитална печатница , не е потребно работно искуство
Потребна е возачка дозвола Б категорија
02/61 42 812
02/61 68 844
slobodan trpkovski
Кон почеток