Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara magacioner

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Gabi Mitevska Klever 29 ноем. 10:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Продавница
Сектор
Друго
КЛЕВЕР-МК има потреба од вработување на магационери. Потребни квалификации:
- средна стручна спрема
- пожелно е искуство во работа во магацин
Gabi Mitevska Klever
КЛЕВЕР-МК во своето десетгодишно постоење врз база на овие факти ја изгради деловната стратегија-водење максимална грижа за потребите на клиентите од сите аспекти.Компанијата има стабилен и динамичен раст и стана афирмиран бренд на македонскиот простор токму заради следењето на пробирливите барања на пазарот,решавањето на дилемите на клиентите околу соодветен избор на материјали,остварувајќи деловна соработка со реномирани глобални брендови од оваа област со цел во секое време да има најквалитетна понуда на канцелариска опрема на нашиот пазар.Располага и со сопствена производна линија за регистратори и папки како стандардна продукција и производство пп специјална нарачка и дадени спецификации.
Посетете ја нашата продавница
Dime Anicin 10 Прикажи на мапата
3298699
https://www.klever.com.mk.
Gabi Mitevska Klever
3298699
Leaflet

Gabi Mitevska Klever

10 Огласи во продавницата
Deloven prostor vo Centar 1 500 ЕУР
Deloven prostor pozadi Univerzalna sala -
Deloven prostor vo Centar -
Deloven prostor pozadi Univerzalna sala -
Кон почеток