Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se nudi rabota za cvekara

0 МКД

Се нуди работа од: Toni Taleski 20 мар. 07:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Ima potreba od prodavacka na cvekinja .
Se raboti na zelen pazar i ne e potrebno rabotno iskustvo
Toni Taleski
070335573
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации