Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vrabotuvame obezbeduvaci so licenca

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: МДН Обезбедување 01 апр. 13:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
МДН Обезбедување има потреба од обучен кадар со лиценца за обезбедување, за работни места на територија на град Скопје. Сите заинтересирани веднаш да не контактираат на телефонскиот број: 02/ 3093-912 и за време на викенд на 02/ 2736-513 или 070-276-376. Одлични услови и вработување веднаш!
МДН Обезбедување
023093912
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации