Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baram rabotnici

0 МКД

Се нуди работа од: Зоран 02 септ. 13:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Се барат работници и работнички за во пекара и продавачки во пекара Бисер во Аеродром
Зоран
078 243212
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации