Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se bara magacioner

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Зорба-Б Вчера 07:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Продавница
Сектор
Друго
Магационер (Скопје)

Зорба-Б ДОО објавува оглас за работна позиција магационер.

Бараме квалитетни и мотивирани лица кои демонстрираат самоиницијативност и посветеност кон работата.


Работните обврски вклучуваат:
1.Прием, подготовка и испорака на нарачки
2.Документациска евиденција
3.Управување на виљушкар

Кандидатите треба да ги поседуваат следните карактеристики :
1.CCC степен на образование
2. Предност е предходно работно искуство
3.Способност за работа со компјутер
4.Одговорност и прецизност во магацинското работење
5. Тимска работа

Ве молиме доставете кратко CV на zorba_b@yahoo.com наведувајќи ја работната позиција за која аплицирате.
Зорба-Б
климатизација - услуги и сервис, вентилација - инженеринг
Посетете ја нашата продавница
Црноризец Храбар 14-б Прикажи на мапата
071/257-710 / 071/318-186

Зорба-Б

8 Огласи во продавницата
Se iznajmuva digalka 2 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации